КП «Електротранс» відзначає 6-ту річницю з дня заснування підприємства

Сьогодні, 26 квітня 2022 року, відзначається чергова річниця підприємства — нам 6 років.
Шість років розвитку, реновацій, закладення амбітних планів на майбутнє.
За 6 років роботи КП «Електротранс» було зроблено багато позитивних кроків на благо розвитку транспортної інфраструктури міста:
Упродовж 2016-2022 років закуплено 41 тролейбус, 25 автобусів середньої місткості та 20 автобусів великої місткості. У 2017 році придбано автобус для дітей з особливими потребами — Ataman A092H6.
25 січня 2017 року — відновлено рух тролейбусного маршруту №9;
11 вересня 2017 року — відкрито нічний маршрут №10-А з турботою про пасажирів «Столичного експресу», тоді ж було продовжено час роботи маршруту №9.
За період 2016-2022 років підприємство має в обслуговуванні 14 автобусних маршрутів, з яких, як мінімум, 8 — нові або зі змінами від раніше існуючої схемою руху. Окрім цього, за той же період, відкрито 5 тролейбусних маршрутів з ділянками використання автономного ходу — для цих маршрутів придбано 21 сучасний низькопідлоговий тролейбус з автономним ходом. Найновіший з маршрутів — №11, що сполучає селище Нове з центром міста та автостанцією №1 — відкрито 18 жовтня 2020 року.
Зростає кілометраж маршрутної мережі та потужності підприємства — а з ним і наша жага служити на благо нашого міста.

Але нажаль, війна внесла свої корективи в роботу підприємства — деякі співробітники служать у лавах Збройних Сил України та захищають нашу славетну Україну від окупанта, а водії автобусної колони приймають участь у евакуації громадян з тих регіонів, де це життєво необхідно. Велика дяка нашим співробітникам та низький уклін за їх працю.
Сучасні обставини життя — для нас не привід зупинятися на досягнутому. Ми продовжуємо працювати на благо Кропивницького — а після нашої перемоги обов’язково втілимо в життя нові ідеї для розвитку міста. Це і новий рухомий склад, і нові маршрути. Ми віримо в нашу перемогу.

Слава Україні! Слава Збройним Силам України!

З повагою,
адміністрація та колектив КП «Електротранс»

Новини
Останні новини